Kupka Karel (Manětín 1905 - 1971 Teplice)
Krajina s pradlenou, signováno a datováno vlevo dole Karel Kupka 1930, olej/plátno, 70 x 100 cm, lehce poškozená malba a rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |